Питання щодо роботи МІС та ЕСОЗ: куди звертатися?

Питання щодо роботи МІС та ЕСОЗ: куди звертатися?

Устінов О.В.
Якщо ви маєте питання щодо взаємодії з електронною системою охорони здоровʼя (ЕСОЗ) або бажаєте отримати розʼяснення чи надати пропозиції щодо роботи з функціоналом, зверніться до технічної підтримки медичної інформаційної системи

Continue Reading

Електронне здоров’я: функціонал для медичних сестер та братів

Медичні сестри та брати вдосконалюють навички роботи в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Про це повідомляють у МОЗ України та зазначають, що нові функціональні можливості системи для цієї категорії працівників з’явилися нещодавно — на центральному рівні було впроваджено відповідний

Continue Reading

Сформовано перелік необхідних знань і навичок для визначення цифрових компетенцій медичних працівників

Сьогодні цифрова компетентність медичних працівників є невіддільною частиною компетентності професійної. В умовах  цифрової трансформації охорони здоров’я вона набуває ключового значення.

Адже тільки володіння певною кількість цифрових знань передбачає право на доступ до цифрових ресурсів, що надає електронна охорона здоров’я.

Що

Continue Reading

За ініціативи НАЗК та МОЗ відбудеться навчання членів ВЛК, ЛКК та МСЕК щодо заповнення електронних декларацій

За ініціативи НАЗК та МОЗ відбудеться навчання для лікарів військово-лікарських, лікарсько-консультативних, лікарсько-льотних та медико-соціальних комісій з заповнення електронних декларацій. Медпрацівники цієї категорії до 31 березня 2024 року зобовʼязані подати е-декларацію за 2023 рік до Єдиного державного реєстру декларацій.

Навчання відбудеться  

Continue Reading

Спірометрія

Спірометрія

Спірометрія – сучасний метод дослідження стану легень, який використовують при

Continue Reading